Ищите теплообменники IMS? Тогда вам сюдаЖмите сейчас

📢 Шановні клієнти! Повідомляємо, що з 1 червня по 15 червня !!! наш сайт не працюватиме !!! а прийом нових замовлень буде призупинено до 15 червня Якщо у вас виникли питання або ви є нашим постійним клієнтом, ви можете зв'язатися з нами через Viber: 📱 068 607 90 29 Менеджер обов'язково відповість вам та допоможе з необхідними питаннями. Дякуємо за розуміння та довіру! ❤️ З повагою, Команда Kotelzip

kotelzip.com.ua
+380 (68) 607-90-29
+380 (63) 186-36-19
Автоматика  Polster C-06 для управления двумя насосами, фото 2
Автоматика  Polster C-06 для управления двумя насосами, фото 1
Автоматика  Polster C-06 для управления двумя насосами, фото 3
Автоматика  Polster C-06 для управления двумя насосами, фото 4

Автоматика Polster C-06 для управления двумя насосами

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автоматика для керування двома насосами Polster C-06

Регулятор Polster C-06 – незамінний прилад для ефективного керування двома насосами циркуляції води. Наша автоматика забезпечує точне і автоматичне вмикання і вимикання насосів залежно від заданих параметрів температури теплоносія.

Переваги Polster C-06:
  • Енергоефективність: Автоматичне регулювання дозволяє знизити споживання електроенергії на 60%, що значно економить ваші фінанси.
  • Продовження терміну служби насосів: Оптимізація роботи насосів підвищує їх надійність та знижує витрати на технічне обслуговування.
  • Широкі функціональні можливості: Індивідуальне налаштування для кожного насоса, перемикання між ручним і автоматичним режимами.
  • Зручність моніторингу: Світлодіодні індикатори відображають роботу кожного насоса і поточну температуру, що дозволяє легко контролювати систему.
Функції контролера:
  • Регульована температура роботи двох насосів ЦО, ГВП, теплої підлоги.
  • Перемикання між ручним і автоматичним режимами.
  • Поточна температура насосів.
  • Окреме налаштування ввімкнення та вимкнення насосів.
  • Світлодіоди вказують на роботу кожного насоса та роботу ручного режиму.
Технічні характеристики:
  • Напруга: 230V/50Hz
  • Навантаження на насос: 0,6 А
  • Споживана потужність: 2 Вт
  • Температура навколишнього середовища: 5-50°C
  • Навантаження циркуляційних насосів: 0,6 А
  • Діапазон вимірювання температури: 0-85°C
  • Гістерезис: 3°C
  • Точність вимірювання: ±1°C
  • Діапазон налаштування температури: 15-85°C
  • Довжина дроту датчиків: 1,4 м
  • Запобіжник: 1,25 А

Придбавши регулятор Polster C-06, ви отримаєте високоякісний пристрій, який забезпечить ефективну роботу вашої системи опалення, зменшить витрати на енергію та покращить комфорт у вашому домі. Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ми допоможемо вам встановити надійну та інтелектуальну автоматику для керування насосами циркуляції води

Основні атрибути
ВиробникАвтоматика
Країна виробникПольща
Призначення комплектуючогоДля конвекторів, Для калориферів, Для рідкопаливних котлів, Для комбінованих котлів, Для пальників, Для колекторів, Для котелень топок, Для гідравлічних стрілок, Для теплонакопителей, Для розширювальних баків, Для насосних груп, Для теплих підлог, Мікроклімат для шаф
Тип комплектуючогоАвтоматика
  • Ціна: 1 785 ₴