Кошик
569 відгуків
Ищите теплообменники IMS? Тогда вам сюдаЖмите сейчас
kotelzip.com.ua
+380507033563
+380507033563
+380507033563
MTC
+380686079029
Киевстар
+380507033563
Viber
+380635966737
Life

Тепла підлога. колектора. труба

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Теплий водяна підлога ― кращий спосіб зробити Ваш будинок сучасним та затишним

Теплий підлога водяна являє собою опалювальну систему, нагревающую підлогове покриття. Джерелом теплоносія для неї може служити центральна магістраль опалення або окрема ланцюг, який має живлення від окремого нагрівального агрегату або двоконтурного котла.

Загальні відомості

водяна тепла підлога фотоСистема водяної теплої підлогиздатна частково брати на себе навантаження в опаленні приміщення, а в ряді випадків і повністю замінити її собою. У цьому випадку теплі підлоги водяні монтуються у всіх кімнатах без винятку, їх потужність закладаються значення тепловтрати приміщення.

Сам принцип роботи «теплих підлог» досить простий. По суті, він являє собою все той же опалювальний контур, що і в центральній системі опалення, тільки він монтується без радіаторів, з одних металопластикових труб. Ці труби укладаються на підлогу особливим способом, зверху заливається стяжкою. Для більшої енергоефективності на стяжку може укладатися керамічна або кам'яна плитка (граніт, мармур). Дана система підключається до збірного колекторному вузла, а в кожній окремій кімнаті встановлюється ручний або автоматичний терморегулятор, який допомагає підтримувати температуру на заданому рівні. Джерелом тепла для водяних теплих підлог може служити центральна система опалення або окремий контур з гарячим водопостачанням.

При використанні теплої підлоги водяного відзначено відсутність на підлозі холодних або надмірно гарячих зон. Завдяки ефективній теплопередачі від труб до поверхні підлоги вся його поверхня буде нагріта рівномірна.

Сфери застосування та переваги

укладання водяної теплої підлоги фотоСьогоднісистеми теплої водяної підлоги купитихочуть встановити все більше обивателів, адже це тепло, затишно і дуже зручно! Дана опалювальна система застосовна практично в будь-якому будівництві, починаючи від ремонту у ванній кімнаті або кухні, закінчуючи підігрівом підлог у саунах або басейнах, і навіть злітних смуг на аеродромах! Настільки широке використання даної технології є найкращим доказом її затребуваності, енергоефективності та простоти в монтажі і обслуговуванні.

Теплий водяний підлогу ціною може змагатися з будь-якою іншою системою опалення. А ось ефективністю з ним позмагатися зможуть лише деякі варіанти. Сьогодні нерідко для запитывания систем водяного теплої підлоги використовую альтернативні джерела теплової енергії, як сонячні установки або бойлери непрямого нагріву. Дані технології дозволяють звести витрати на нагрівання водяної підлоги до абсолютного мінімуму.

Ще необхідно відзначити, що використання даної системи в якості допоміжного або основного опалення дозволяє знизити на кілька градусів температури повітря в приміщенні, без втрати комфорту. Ця особливість можлива завдяки постійним висхідним потокам теплого повітря. Дає ця особливість можливість заощадити до 12% від загальної кількості спалюваного палива, незалежно від його типу.

Корисні рекомендації

конструкція водяного теплої підлоги фотоПри монтажі теплих водяних підлог ціна його комплектуючих не повинна бути занадто низькою, адже це говорить про сумнівну якість обладнання. Краще купувати якісні комплектуючі, які дозволять кілька десятків років навіть не замислюватися про обслуговування системи.

Обов'язково приділяйте увагу питанню відповідності хімічного складу теплоносія з елементами системи. Краще всього вибирати з'єднувачі з антикорозійних матеріалів від виробників, якість продукції не викликає сумніву.

Якщо покласти поверх стяжки кам'яну або керамічну плитку, то не потрібно буде турбуватися про те, що меблі почне розсихатися. Висхідні потоки теплого повітря від водяних теплих підлог мають безпечну для меблів температуру.

А ось на металопластикових трубах можна і заощадити, адже навіть самий бюджетний їх варіант впорається з поставленим завданням на відмінно. Стінки таких труб мають низький рівень адгезії, що дозволяє будь-яких домішок і сміття з теплоносія безперешкодно проходити крізь систему, не відкладаючись.

Системи «теплий водяний підлогу» із-за цін і надійності комплектуючих, стають одним з найбільш вигідних і практичних методів опалення приміщень!

Якщо у Вас виникли питання, то менеджери інтернет-магазину Kotelzip з радістю дадуть відповідь на них!